OSP Marki
Remont

Remont

Postęp prac remontowych w naszej remizie.

Zgodnie z obietnicą przedstawiam postęp prac remontowych w naszej remizie. Zamówione są już 2 bramy skrzydłowe, czekamy aż robotnicy przyjadą i zburzą ścianę zewnętrzną po to byśmy mogli zamontować bramy, przedtem musi jedną część garażu skuć i wybrać ponad 30 cm po to by nasze Iveco mogło bez problemowo parkować w garażu. Po zamontowaniu bram garażowych przystąpimy do ostatniej fazy remontu podzielonej na kilka części, będzie to :

Postawienie ścianek działowych:
-przygotowanie pomieszczeń socjalnych

Zgodnie z planem zagospodarowania przestrzennego w naszej remizie powstanie między innymi:

- dyspozytornia
- duży pokój do zebrań/spotkań
- pomieszczenie dla zarządu
- magazyn
- ubikacje, prysznice, pomieszczenie do dezynfekcji sprzętu
- kuchnia
Plan został zaakceptowany przez zarząd i po zakończeniu prac związanych z obiżeniem jednej części garażu oraz wstawieniem bram i drzwi, rozpocznie się etap stawiania ścian które oddzielą naszą część budynku od Zakładu Usług Komunalnych.
Miejmy nadzieje że na Świeta Bożego Narodzenia będziemy mogli cieszyć się z zakończonego remontu.

Wodociąg Marecki zrobił dla naszej jednostki prezent, przed naszym budynkiem, po lewej stronie stanął piękny, czerwony hydrant nadziemny, dzięki temu nasi strażacy nie będa już musieli krążyć po okolicy w poszukiwaniu hydrantu, będą mogli tankować wóz tuż po powrocie z akcji przed remizą. Za ten tak bardzo dla nas ważny prezent, my strażacy Ochotniczej Straży Pożarnej w Markach SERDECZNIE DZIĘKUJEMY !!! 

Dołącz do nas
Google+