OSP Orońsko
90-lecie OSP Orońsko

90-lecie OSP Orońsko

OSP Orońsko wzbogaciło się o nowy wóz bojowy GBA 2,5/26 Mercedes Benz Atego 1329. 8 września, w niedziele, odbędzie się uroczyste poświecenia i przekazanie samochodu jednostce.

Poświęcenie oraz przekazanie nowego wozu bojowego odbędzie się podczas obchodów 90-lecia Ochotniczej Straży Pożarnej w Orońsku. Podczas uroczystości wręczone zostaną także odznaczenia dla zasłużonych druhów z OSP. W uroczystości wezmą również udział m.in.: prezes Zarządu Głównego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych Waldemar Pawlak, Marszałek Sejmu Pani Ewa Kopacz, Strażacy Ochotniczych Straży Pożarnych z całego powiatu Szydłowieckiego oraz strażacy z Państwowej Straży Pożarnej z Szydłowca.

Strażacy z Ochotncizej Straży Pożarnej z Orońska serdecznie zapraszają wszystkich sympatyków OSP w Orońsku na festyn z okazji 90-lecia.

Dołącz do nas
Google+