OSP Szkopy
Zaproszenie na Gminne Zawody Sportowo-Pożarnicze

Zaproszenie na Gminne Zawody Sportowo-Pożarnicze

Ochotnicza Straż Pożarna w Szkopach zaprasza wszystkie chętne osoby na Gminne Zawody Sportowo-Pożarnicze gminy Repki, które odbędą się w niedzielę, 15 czerwca 2014 roku o godzinie 13:00 na boisku przy Szkole Podstawowej w miejscowości Wyrozęby.

Zawody rozegrane będą w 2 konkurencjach: ćwiczenie bojowe na mokro oraz sztafeta pożarnicza 7x50 m z przeszkodami. Jednostki będą startowały na motopompach Tohatsu VC82ASE, które użyczają jednostki OSP Repki i OSP Wyrozęby. Nasza drużyna wystartuje z 3 parze z jednostką OSP Sawice. Będziemy startować na motopompie z OSP Wyrozęby. 

Dzień wcześniej, tj. w sobotę 14 czerwca Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza przy OSP Szkopy będzie reprezentowała powiat sokołowski na Wojewódzkich Zawodach MDP wg regulaminu CTIF, które odbędą się w Białobrzegach k. Radomia. Treningi trwaja juz od dłuższego czasu i mamy nadzieję, że chłopakom uda się wykonać obie konkurencje: ćwiczenie bojowe i sztafetę bezbłędnie i z jak najlepszymi wynikami. Już drugi raz MDP Szkopy będzie brała udział w zawodach na szczeblu wojewódzkim, wcześniej było to w 2010 roku. 

Obu drużynom życzymy pierwszego miejsca!

Dołącz do nas
Google+