OSP Szkopy

PROSIMY O WSPARCIE - POSZUKUJEMY SPONSORÓW

Ochotnicza Straż Pożarna w Szkopach poszukuje sponsorów bądź innych osób czy organizacji, które przyczynią się do pomocy finansowej jednostce. Zachęcamy również do przekazania 1% podatku.

Sytuacja w Naszej jednostce jest ciężka. Na samochodzie posiadamy tylko podstawowy sprzęt ratowniczo-gaśniczy, którego ilość nie zgadza się nawet ze standardami wyposażenia samochodów OSP. Aby móc się dalej rozwijać i prężnie działać, a także być w pełni gotowym do podjęcia działań ratowniczo-gaśniczych musimy mieć pieniążki na dalszy rozwój. Odnosimy duże sukcesy w zawodach sportowo-pożarniczych - jesteśmy 3-krotnym Mistrzem gminy Repki:2011, 2012, 2013 oraz 2-krotnym Mistrzem powiatu sokołowskiego: 2011, 2013, a w tym roku będziemy reprezentować powiat sokołowski na Strefowych Zawodach Sportowo-Pożarniczych. Naprawdę staramy się i chcemy,  żeby mieszkańcy naszej wsi i okolicznych miejscowości czuli się bezpiecznie i wiedzieli, że w razie zagrożenia mają na kogo liczyć. To nie jest Nasze "widzimisię", że chcemy się bogacić a za te pieniądze robić nie wiadomo co. Nam naprawdę potrzebna jest pomoc finansowa bądź rzeczowa. Również w tym roku chcemy rozpocząć treningi do zawodów OSP według regulaminu CTIF, niestety nie posiadamy ŻADNEGO sprzętu, aby móc je rozpocząć (przypomnę, że zawody wojewódzkie OSP wg CTIF odbędą się w 2016 roku, treningi musimy już rozpocząć ponieważ jest to trudna dyscyplina i aby dojść do perfekcji, trzeba zacząć go jak najwcześniej). Liczy się każdy grosz.

Dlatego naprawdę bardzo gorąco prosimy o wsparcie najlepiej finansowe od wszystkich chętnych osób czy organizacji oraz sponsorów. Te pieniądze nie pójdą na marne. Musimy zakupić dużo sprzętu zarówno do działań ratowniczo-gaśniczych, jak i do zawodów. Być może niektóre jednostki posiadają ten sprzęt i chcą go przekazać, dlatego wszelkie pytania prosimy kierować w Prywatnej Wiadomości.

Również do 30 kwietnia 2014 roku można przekazać na rzecz Organizacji Pożytku Publicznego swój 1% podatku. Aby tego dokonać należy wpisać numer KRS 0000 116 212 a w cel szczegółowy wpisać: OCHOTNICZA STRAŻ POŻARNA W SZKOPACH, GMINA REPKI, POWIAT SOKOŁOWSKI. 
1 % to pomoc która nic nie kosztuje darczyńcę, a Nam pomaga bardzo dużo :)

Numer konta bankowego OSP Szkopy, na który można dokonywać dobrowolnych wpłat bądź darowizn: 83 9221 0000 0035 0163 2000 0010. Wszystkim osobom, które przyczynią sie do tego szczytnego celu bardzo gorąco dziękujemy! :)

Dołącz do nas
Google+