OSP Ceranów
Działalność OSP Ceranów w 2013 roku.

Działalność OSP Ceranów w 2013 roku.

W 2013 roku wzięliśmy udział w wielu wydarzeniach z życia Naszej Gminy, ale nie tylko.

W 2013 roku wzieliśmy udział w wielu wydarzeniach z życia Naszej Gminy, ale nie tylko.

Jak co roku strażacy z Naszej jednostki z równie dużym, a może i większym niż w poprzednim roku zaangażowaniem wzięli udział w obchodach Świąt Wielkanocnych, zarówną pełnią warty przy Grobie Pańskim jak i w uroczystej procezji rezurekcyjnej.

Kolejnym wydarzeniem jakże ważnym dla wszystkich strażaków czy to zwyczajnych czy honorowych są obchody święta Naszego patrona. Uroczysta Msza Święta i spotkanie wszystkich jednostek z Naszej Gminy odbyło się zgodnie z Naszą tradycją 3 maja.

30 maja wzieliśmy udział w obchdach święta Bożego Ciała. Część strażaków brała czynny udział w uroczystej procesji, natomiast zadaniem reszty druhów było zabezpieczenie przemarszu drogami naszej miejscowości poprzez kierowanie ruchem.

Nasza jednostka uczestniczy także Zawodach Sportowo-Pożarniczych.

Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza zgodnie z regulaminem klasyfikowana jako chłopięca mimo większej ilości dzięwcząt biorących udział w zawodach sportowo-pożarniczych szczebla powiatowego które odbyły się w Sokołowie Podlaskim dnia 19 czerwca zdobyła VI miejsce.

W międzygminnych zawodach sportowo-pożarniczych, które odbyły się w Kosowie Lackim w dniu 28 lipca Nasza jednostka wystawiła trzy drużyny: dwie męskie i jedną żeńską, z czego do klasyfikacji generalnej liczyły się: jedna męska i jedna żeńska drużyna obie w zawodach uzyskały II miejsce i udział w zawodach szczebla powiatowego.

Na zawodach powiatowych w Sokołowie Podlaskim 8 września kobieca drużyna zajęła IV miejsce.

Liczymy, żę wyniki uzyskane w bieżacym roku będą jeszcze lepsze.

Dołącz do nas
Google+