OSP Słubice
70 lat szkolnictwa zawodowego w Gąbinie z akcentem ze Słubic

70 lat szkolnictwa zawodowego w Gąbinie z akcentem ze Słubic

Każdy jubileusz jest podniosłą chwilą, czasem wspomnień, spotkań oraz okazją do czynienia planów na przyszłość.

22-go września, w Gąbinie odbyła się uroczystości Jubileuszu 70-lecia szkolnictwa zawodowego w Zespole Szkół w Gąbinie, która połączona została z II Zjazdem Absolwentów. Organizatorami uroczystości był Zespół Szkół im. Stanisława Staszica w Gąbinie pod kierownictwem Pani Danuty Kowalkowskiej-Fiłoniuk, Dyrektora Zespołu Szkół oraz Komitet Organizacyjny Obchodów III Zjazdu Absolwentów Szkół Zawodowych z przewodniczącym Panem Tadeuszem Żerowskim. Honorowym patronatem uroczystość objęli: Marszałek Województwa Mazowieckiego – Adam Struzik, Starosta Płocki – Mariusz Bieniek oraz Burmistrz Miasta i Gminy Gąbin – Krzysztof Jadczak. Uroczystość uświetniły występy Orkiestry Dętej Ochotniczej Straży Pożarnej w Słubicach, pod batutą Kapelmistrza Szymona Ogrzebacza.

Więcej informacji i zdjęć z uroczystości znaleźć można TUTAJ.

Dołącz do nas
Google+