OSP Słubice
Ślub strażaka

Ślub strażaka

Zawarcie związku małżeńskiego wiele osób określa jako najważniejszy dzień w żuciu, dlatego też, kiedy strażak bierze ślub, w tym uroczystym dniu nie może zabraknąć strażackiej rodziny.

Dziś, 18-go sierpnia związek małżeński zawierał strażak z OSP w Łaziskach, nasz kolega, Mateusz Buła. Wspólnie z druhami z jego macierzystej jednostki, w tym dniu byliśmy wspólnie z nim. Naszą jednostkę reprezentowali: Marek Tarka – Prezes, Piotr Kaczmarek, Przemysław Adamowicz, Piotr Bogiel, Rafał Bogiel, Andrzej Dobaczewski i Michał Dylicki.

W pierwszej kolejności zastęp 369[M]53 SLOp Toyota Hilux eskortował parę młodą do kościoła parafialnego w Gąbinie, gdzie odbyła się uroczystość ślubna. Następnie z kościoła do Sali Bankietowej w miejscowości Bończa. W międzyczasie do nowożeńców dołączył zastęp 369[M]21 GBA Mercedes-Benz Atego, a wtedy doszło do wspólnej, tradycyjnej bramy weselnej.

Państwo młodzi zostali zatrzymani, złożyliśmy im życzenia oraz wręczyliśmy symboliczne kwiaty i prezenty. Parze Młodej – Roksanie i Mateuszowi, życzymy wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia!

Dołącz do nas
Google+