OSP Słubice
Odwiedziny w Hotelu Kawallo

Odwiedziny w Hotelu Kawallo

Za nami kolejny dzień obchodów Dnia Dziecka, po wizycie na Gminnym Dniu Dziecka, tym razem zawitaliśmy do Hotelu Kawallo.

Wczoraj, 1-go czerwca obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Dziecka. Z tej okazji, na zaproszenie Dyrekcji, zawitaliśmy do Hotelu Kawallo, który mieści się na terenie naszej gminy, a konkretnie w miejscowości Leonów. Specjalnie na ten dzień przygotowanych zostało wiele atrakcji, a wśród nich znalazło się również miejsce dla nas. Do hotelu przybył nasz zastęp 369[M]21 GBA Mercedes-Benz Atego, w składzie którego znaleźli się: Ewa Jabłońska, Aleksandra Witczeska, Marek Tarka, Krzysztof Dobaczewski, Przemysław Adamowicz i Michał Dylicki.

Przygotowaliśmy dla dzieci kilka atrakcji, z napełnionego wodą basenu, przy pomocy pompy pływającej, czerpaliśmy wodę do linii gaśniczej, przy pomocy której dzieci strącały pachołki prądem wody. Niezmiennie największym zainteresowaniem wśród najmłodszych cieszyła się kurtyna wodna, która w upalny dzień dawała nie lada orzeźwienie. Dzieci mogły również zwiedzić samochód, przymierzyć hełmy oraz umundurowanie specjalne. Nasza wizyta cieszyła się dużym zainteresowaniem. Nadmieniamy, iż woda, która była używana pochodziła ze studni własnej hotelu, tak, aby przy obecnych problemach nie dociążać niepotrzebnie sieci wodociągowej.

Po zakończeniu naszych działań z dziećmi, organizatorzy zaprosili nas na pyszną pizzę prosto z pieca, która serwowana jest w ogródku letnim. Serdecznie dziękujemy za miłe przyjęcie i wzorową współpracę.

Dołącz do nas
Google+