OSP Słubice
Zapraszamy na VI Biało-Czerwony Międzygminny Rajd Rowerowy

Zapraszamy na VI Biało-Czerwony Międzygminny Rajd Rowerowy

Rajdy rowerowe cieszą się coraz większym zainteresowaniem i to zarówno u dzieci i młodzieży jak i u dorosłych. Wszyscy chcą miło i aktywnie spędzić czas.

Już jutro, 12-go maja, odbędzie się kolejna edycja Międzygminnego Rajdu Rowerowego, którego trudu organizacji, po raz kolejny, podejmują się pracownicy Zespołu Szkół i Placówek Specjalnych w Mocarzewie. Od pierwszej edycji rajdu wspierają ich również nasi strażacy, którzy dbają o bezpieczny przebieg całego rajdu i w razie potrzeby służą pomocą.

Rajd rozpoczyna się o godzinie 14:00, a jego start ma miejsce przy Ośrodku w Mocarzewie. Następnie cała grupa przy zabezpieczeniu policji i straży przejedzie na plac przy Gminnej Bibliotece Publicznej w Słubicach, która jest partnerem rajdu. Kolejnymi miejscowościami na trasie będą Piotrkówek, gdzie na tzw. „1 Piotrkówku”, koło kapliczki dołączyć będzie można do rajdu, Leonów, Studzieniec (kolejna możliwość dołączenia koło przystanku PSK), Łaziska, Wólka i ponownie powrót do Mocarzewa. Po zakończeniu rajdu organizatorzy zapraszają na wspólny piknik integracyjny.

Więcej informacji na temat rajdu na stornie internetowej Ośrodka oraz pod numerem telefonu podanym na plakacie promującym wydarzenie.

Serdecznie zachęcamy do udziału w rajdzie, tym bardziej, że po chwilowym załamaniu pogody jutro ponownie cieszyć się będziemy słońcem, bezchmurnym niebem oraz temperaturą w okolicach 25 stopni tak przynajmniej wynika z prognoz na jutrzejszy dzień.

Dołącz do nas
Google+