OSP Słubice
Jan Paweł II ciągle żyje w naszej pamięci!

Jan Paweł II ciągle żyje w naszej pamięci!

Od kilku lat tradycją w naszej jednostce jest uhonorowanie pamięci o Janie Pawle II, w godzinę jego odejścia do domu Pana.

Nie inaczej było i w tym roku. Druhny i druhowie z nasze jednostki punktualnie o godzinie 21:37, sformowani zostali w pododdział i przy dźwiękach syreny na strażnicy i blasku świateł ostrzegawczych na samochodach bojowych uczcili tę wyjątkową chwilę, która bardzo głęboko zapadła w pamięć wszystkich Polaków i bardzo wielu ludzi na świecie.

Podczas tej symbolicznej chwili pamięć o Janie Pawle II uczcili: Marek Tarka, Krzysztof Dobaczewski, Marek Bogiel, Andrzej Markiewicz, Adam Rączka, Aleksandra Witczeska, Ewa Jabłońska, Rafał Bogiel, Grzegorz Ryfa, Roman Jabłoński, Andrzej Dobaczewski, Jacek Górecki, Andrzej Dudkiewicz, Piotr Bogiel, Przemysław Adamowicz, Bartłomiej Tomasik i Michał Dylicki.

Dzisiejsza zbiórka była wyrazem naszej pamięci i szacunku dla Jana Pawła II, który był człowiekiem wyjątkowym. W Jego przypadku stwierdzenie, że zmienił świat nie jest nadużyciem.

Za zdjęcia dziękujemy Monice Adamowicz.

Dołącz do nas
Google+