OSP Słubice
Przygotowania do odświeżenia strażnicy

Przygotowania do odświeżenia strażnicy

Tak jak w każdym innym budynku, tak i w strażnicy OSP niezbędne są drobne remonty i prace porządkowe związane z utrzymaniem jej czystości i funkcjonalności.

W najbliższych dniach planujemy przeprowadzić tego typu prace w naszej strażnicy. W planach jest odmalowanie ścian, zmiana materiałów zawieszonych pod sufitem, wymiana części stolarki okiennej, modernizacja oświetlenia oraz ogólne czyszczenie i odświeżenie. Prace wykonywać będą nasi druhowie w ramach pracy społecznej na rzecz jednostki. Pierwsze prace przygotowawcze zostały już poczynione, tak aby można było przystąpić do właściwych prac wykończeniowych.
Odnowienie strażnicy jest niezbędne do prowadzenia działalności statutowej. Dodatkowo sala strażnicy jest miejscem spotkań innych grup i organizacji z terenu gminy, miejscem gdzie odbywają się różnego rodzaju spotkania i szkolenia oraz bezpłatne badania dla mieszkańców.

Materiały niezbędne do wykonania tych prac zakupione będą ze środków własnych jednostki, które bazują na wpłatach pochodzących od naszych członków. Zakres wykonanych prac w dużej mierze uzależniony będzie od możliwości finansowych. Zwracamy się z prośbą do wszystkich ludzi dobrej woli o możliwe wsparcie i wpłaty na cele statutowe, dzięki którym możliwe będzie całkowite przeprowadzenie remontów. Wpłat dokonywać można do skarbnika jednostki lub przelewem na rachunek bankowy:

Bank Spółdzielczy „MAZOWSZE” w Płocku Nr PL 33 9042 1039 0840 0127 2000 0010

Z góry dziękujemy za wsparcie i mamy nadzieję, że dzięki niemu uda się wykonać założone wcześniej prace i odnowiona sala będzie mogła służyć nam i społeczeństwu.

Dołącz do nas
Google+