OSP Słubice
Wizyta Komendanta Miejskiego PSP

Wizyta Komendanta Miejskiego PSP

Jednostki Ochotniczych Straży Pożarnych, ściśle współpracują z Państwową Strażą Pożarną, dlatego też ich sprzęt i wyposażenie znajduje się w kręgu zainteresowań kolegów z PSP.

Dziś, 6-go lutego, jednostki OSP z terenu Gminy Słubice odwiedził Komendant Miejski Państwowej Straży Pożarnej w Płocku – bryg. mgr inż. Grzegorz Padzik. Odwiedził on kolejno jednostki: OSP w Łaziskach, OSP w Słubicach, OSP w Piotrkówku, OSP w Wiączeminie Polskim i OSP w Juliszewie. Komendant osobiście zapoznał się z warunkami lokalowymi i garażowymi oraz posiadanymi przez jednostki pojazdami i innym ważniejszym wyposażeniem. W trakcie wizyty Komendantowi towarzyszyli: przedstawiciel Wydziału Operacyjnego KM PSP w Płocku – Kamil Krzywkowski, Komendant Gminny ZOSP RP w Słubicach – Wiesław Cichosz oraz przedstawiciel Urzędu Gminy ds. OSP, Sekretarz Zarządu Oddziału Gminnego ZOSP RP w Słubicach – Jarosław Lenarcik.

Podczas wizyty w naszej jednostce Komendant zapoznał się z rozkładem pomieszczeń w naszej strażnicy, rozmieszczeniem boksów garażowych oraz posiadanymi przez nas pojazdami i sprzętem. Obok wizyty w strażnicy komendant odwiedził również garaże, które są w użytku samorządu gminy, a gdzie stacjonuje część naszego sprzętu. Przy wizycie obecni byli przedstawiciele naszej jednostki: Prezes – Marek Tarka, Naczelnik – Krzysztof Dobaczewski, Skarbnik – Marek Bogiel i Sekretarz – Michał Dylicki.

Dołącz do nas
Google+