OSP Słubice
Firma INSTAL-GAZ dokonała montażu nowego masztu oświetleniowego!

Firma INSTAL-GAZ dokonała montażu nowego masztu oświetleniowego!

Ratownicy prowadzą działania w różnych warunkach. Bardzo często zdarza się, że jest to pora nocna i niezbędne jest oświetlenie miejsca zdarzenia.

Dzięki wsparciu Fundacji Orlen Dar Serca oraz funduszom pochodzącym od naszych druhów, na nasze wyposażenie trafił pneumatyczny maszt oświetleniowy, który wyposażony jest w dwa halogeny z diodami led. Duży wkład w pozyskanie środków finansowych na zakup tego sprzętu oraz pozyskanie samego sprzętu miał Prezes – Marek Tarka.

Posiadanie masztu to połowa sukcesu, ale należy również dokonać jego montażu i podłączenia na pojeździe. Zgodnie z wcześniejszymi założeniami maszt stanowi wyposażenie lekkiego samochodu 369[M]26 GLMB-Rt Ford Transit. Pojazd ten wyposażony jest m.in. w sprzęt gaśniczy, podręczny sprzęt burzący oraz sprzęt do ratownictwa technicznego i medycznego. Pojazd ten wykorzystywany jest m.in. do zabezpieczania miejsc zdarzeń drogowych, gdzie często istnieje konieczność oświetlenia miejsca zdarzenia.

Profesjonalny montaż masztu wymagał znacznej wiedzy i umiejętności. Tej czynności podjęła się firma INSTAL-GAZ, z siedzibą w Słubiach, której właścicielem jest członek naszej jednostki – Przemysław Adamowicz. Swoim wsparciem służył również druh Marek Bogiel, który na co dzień jest kierowcą wozów bojowych w naszej jednostce. Jak widać na poniższych zdjęciach instalacja zakończyła się sukcesem i maszt może spełniać swoje zadania.

Składamy serdeczne podziękowania wszystkim, którzy przyczynili się do pozyskania tego sprzętu, na czele z Prezesem – Markiem Tarką oraz firmie INSTAL-GAZ Przemysław Adamowicz i druhowi Markowi Boglowi za profesjonalny montaż.

Z czystym sumieniem i pełną świadomością możemy polecić firmę INSTAL-GAZ wszystkim, którzy potrzebują profesjonalnego warsztatu zajmującego się montażem i serwisem instalacji gazowych w samochodach osobowych, potrzebują napełnić klimatyzację, dokonać diagnostyki komputerowej samochodu, wymienić opony lub potrzebują fachowca od wózków widłowych LPG.

Dołącz do nas
Google+