OSP Słubice
Koncert charytatywny

Koncert charytatywny

Nigdy nie wiemy kiedy i jakie nieszczęście nas spotka, w trudnych chwilach dobrze jest mieć przy sobie przyjaciół i ludzi dobrej woli.

Wczoraj, 6-go stycznia, w Kościele Parafialnym w Giżycach, w gminie Iłów, odbył się koncert charytatywny przygotowany przez Zespół Ludowy Grzybowianki pod kierownictwem Edyty Piegowskiej i Orkiestrę Dętą Ochotniczej Straży Pożarnej w Słubicach pod batutą Szymona Ogrzebacza. Jego celem była zbiórka pieniędzy na leczenie, zmagającej się z ciężką chorobą, Joli Ziarek, która mieszka w Sielcach, gmina Sanniki, parafia Słubice.

Koncert okazał się wielkim sukcesem, dzięki wielkim sercom parafian udało się zebrać sumę kilku tysięcy złotych. Jesteśmy przekonani, że dzięki wsparciu uda się uzbierać pełną kwotę, jaka niezbędna jest do dalszego leczenia.

Każdy z nas może pomóc Joli. Pod adresem https://www.siepomaga.pl/jolaziarek prowadzona jest nieustannie zbiórka pieniędzy. Wspólnie możemy osiągnąć cel i pomóc Joli! Z góry dziękujemy wszystkim za pomoc i okazane wsparcie.

Serdecznie gratulujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w przygotowanie i udział w koncercie. Jest to wielka sprawa. Jesteśmy z Was dumni, jesteśmy dumni, że w gminie Słubice mamy tak wspaniałe, gotowe pomagać, osoby.

Dołącz do nas
Google+