OSP Słubice
Katastrofa budowlana w Płocku!!

Katastrofa budowlana w Płocku!!

Dziś, 30-go września w godzinach przedpołudniowych doszło do katastrofy budowlanej w Płocku - zawaliła się jedna ze ścian remontowanej kamienicy.

Na miejsce zadysponowano strażaków z Jednostek Ratowniczo-Gaśniczych z terenu miasta Płocka oraz specjalistyczną grupę poszukiwawczo-ratowniczą z JRG nr 15 w Warszawie. Przy odgruzowywaniu pracują również strażacy ochotnicy z okolicznych jednostek. W wyniku tego zdarzenia ranny został jeden z pracowników, na szczęście jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Pod gruzami znalazł się również samochód osobowy, ale szczęśliwie w aucie nie znajdowały się żadne osoby.

Swoje prace na miejscu prowadzi również Powiatowy Inspektor Nadzoru Budowlanego, po decyzji którego ul. Sienkiewicza nie mogą poruszać się samochody o masie pow. 3,5 tony.

Więcej informacji i zdjęć zobaczyć można pod adresami:

http://plock.wyborcza.pl/plock/1,35710,20769076,zawalila-sie-czesc-kamienicy-przy-ul-sienkiewicza-38.html#BoxLokPlocLink

http://plock.wyborcza.pl/plock/1,35710,20771236,katastrofa-przy-sienkiewicza-echosondy-i-psy-nie-znalazly-nikogo.html#BoxLokPlocImg

http://petronews.pl/w-centrum-zawalila-sie-kamienica-sa-osoby-pod-gruzami/?utm_source=dlvr.it&utm_medium=facebook

Zdjęcie: http://plock.wyborcza.pl/plock/51,35710,20769076.html

Dołącz do nas
Google+