OSP Słubice
Zabawa odpustowa

Zabawa odpustowa

Zabawa odpustowa organizowana przez OSP w Słubicach jest już głęboko zakorzenioną tradycją.

Zgodnie z nią, również w tym roku w godzinach wieczornych, 15 sierpnia zorganizowana została zabawa taneczna na terenach zielonych przy OSP w Słubicach.

Zabawa zorganizowana została na powietrzu, a niestety w tym roku pogoda nas nie rozpieszczała. Parokrotnie straszył nas deszcz, a nieustannie zachmurzone niebo generowało niepewność. Taki stan rzeczy wymusił na nas spontaniczne zmiany, zespól musiał zostać przeniesiony pod dach, gdzie z naszego garażu bawił przybyłych gości. Na szczęście obyło się bez większej ulewy i zabawa trwała do białego rana.

Zgodnie z opinią uczestników zabawa była udana i nasz wkład pracy jaki poświęciliśmy w przygotowania przyniósł zamierzony efekt. Jest to dla nas sygnał, że warto.

Kiedy uczestnicy rozeszli się już do domów, naszych druhów czekało jeszcze sprzątanie, przynajmniej wstępne. Pełne sprzątnięcie terenu odbyło się dziś w godzinach przedpołudniowych.

Serdecznie dziękujemy wszystkim za udział i za docenienie naszego trudu włożonego w przygotowanie tego wydarzenia. Dziękujemy za współpracę wielu osobom, które pomogły nam przed jak i w dzień zabawy. Zapraszamy za rok!

Dołącz do nas
Google+