OSP Słubice
Posiedzenie Zarządu Oddziału Gminnego ZOSP RP w Słubicach

Posiedzenie Zarządu Oddziału Gminnego ZOSP RP w Słubicach

Kampania sprawozdawczo-wyborcza w jednostkach OSP na terenie Gminy Słubice została już zakończona. Rozpoczęły się właśnie przygotowania do Zjazdu Oddziału Gminnego ZOSP RP w Słubicach.

Dziś, 25 lutego, w siedzibie Urzędu Gminy w Słubicach odbyło się posiedzenie Zarządu Oddziału Gminnego ZOSP RP w Słubicach.

W obradach udział wzięli m.in. Prezes Zarządu Oddziału Gminnego ZOSP RP w Słubicach - Józef Walewski, Komendant Gminny - Wiesław Cichosz oraz Sekretarz Zarządu, Wójt Gminy Słubice - Krzysztof Dylicki. Naszą jednostkę reprezentowali: Wiceprezes Zarządu Oddziału Gminnego, Prezes OSP w Słubicach - Marek Tarka, Członek Zarządu Oddziału Gminnego, Wiceprezes OSP w Słubicach - Andrzej Markiewicz oraz w Zastępstwie Naczelnika Krzysztofa Dobaczewskiego, Sekretarz - Michał Dylicki.

Obrady rozpoczął Prezes - Józef Walewski, który powitał wszystkich przybyłych. Na wstępie głos zabrał również Wójt - Krzysztof Dylicki, który podziękował za przeprowadzenie zebrań sprawozdawczo-wyborczych w poszczególnych jednostkach. Nadmienił również, że wszystkie zebrania odbyły się w pierwszych terminach i z udziałem średnio ponad 70% członków.

Podczas zebrania podsumowana została kampania sprawozdawczo-wyboracza w jednostkach OSP z terenu Gminy Słubice, którą przedstawił pracownik Urzędu Gminy ds. OC - Jarosław Lenarcik. Przeanalizowany został również udział jednostek OSP z Gminy Słubice w akcjach ratowniczo-gaśniczych w minionym roku, prezentacji dokonał Komendant - Wiesław Cichosz.

W trakcie zebrania nie zabrakło również wielu burzliwych dyskusji, ale ostatecznie udało się również ustalić wiele spraw. Zgodnie z decyzjami Zarządu ustalono, iż Zjazd Oddziału Gminnego ZOSP RP w Słubicach odbędzie się 1 kwietnia (piątek) o godzinie 18:00 w Sali Bankietowej Rafallo, Gminne Zawody Sportowo-Pożarnicze odbędą się 24 kwietnia o godzinie 14:00, na boisku w Słubicach, a 8 maja o godzinie 12:00 odbędą się obchody Gminnego Dnia Strażaka, których tradycja zapoczątkowana została w minionym roku.

Podczas posiedzenia przekazana została również informacja z wczorajszego spotkania z Dyrekcją Zespołu Szkół im. Stanisława Staszica w Gąbinie dotycząca utworzenia w LO klasy "strażackiej".

Dołącz do nas
Google+