OSP Słubice
Debata społeczna dotycząca bezpieczeństwa

Debata społeczna dotycząca bezpieczeństwa

Rozmowy ze społeczeństwem na temat bezpieczeństwa mogą jedynie je zwiększać, z pewnością nie wpływają na nie ujemnie.

Dziś, 18 lutego, w godzinach popołudniowych w Gminnej Bibliotece Publicznej w Słubicach odbyła się debata społeczna dotycząca bezpieczeństwa, której organizatorem była Komenda Miejska Policji w Płocku, w ramach programu rządowego "Razem Bezpieczniej", we współorganizację której włączył się Samorząd Gminy Słubice i Powiatu Płockiego.

W debacie uczestniczyli m.in. Komendant Miejski Policji w Płocku - Jarosław Hofman, Komendant Komisariatu Policji w Gąbinie - Piotr Donarski, Przewodniczący Komisji Bezpieczeństwa Rady Powiatu Płockiego - Józef Walewski, Wójt Gminy Słubice - Krzysztof Dylicki, Dyrektor Zarządu Dróg Powiatowych w Płocku - Marcin Błaszczyk, Przewodnicząca Rady Gminy Słubice - Katarzyna Milczarek, Przewodniczący Komisji Bezpieczeństwa Rady Gminy Słubice - Łukasz Bartosiak, Przedstawiciel Zarządu Dróg Wojewódzkich, Sołtysi, pracownicy Urzędu Gminy, mieszkańcy oraz liczna delegacja Strażaków Ochotników, w tym zdecydowana większość z OSP w Słubicach.

Tematyka debaty była dość rozległa i traktowała o wielu aspektach szeroko rozumianego bezpieczeństwa. Nie zabrakło również tematyki bezpieczeństwa w ruchu drogowym. W debatę bardzo aktywnie włączyli się jej uczestnicy.

Dołącz do nas
Google+