OSP Słubice
Podsumowanie V Regionalnych Mistrzostw OSP w Paintball

Podsumowanie V Regionalnych Mistrzostw OSP w Paintball

Po dwóch intensywnych dniach Mistrzostw dziś nadszedł czas na oficjalne i uroczyste podsumowanie.

Odbyło się ona na terenie Ośrodka Rekreacji Rehabilitacji i Wypoczynku "12 Dębów" w Zaździerzu, gdzie od piątku gościli uczestnicy zawodów.

Wręczenia zaświadczeń, bonów i wyróżnień dokonał Dyrektor Zarządu Wykonawczego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych Rzeczypospolitej Polskiej - Jerzy Maciak. Wszystkie drużyny zostały pochwalone za godne i zgodne z zasadami zachowania oraz kulturę. Uroczystość zakończenia zawodów uświetniła Orkiestra Dęta z Gminy Łąck.

Miło nam poinformować, iż drużyna Ochotniczej Straży Pożarnej w Słubicach w składzie: Michał Dylicki - dowódca, Piotr Bogiel, Sebastian Chaber, Bartłomiej Tomasik i Krzysztof Kaczmarek otrzymali dwa bony. Pierwszy opiewał na kwotę 2000 zł za udział w V Regionalnych Mistrzostwach OSP w Paintball, natomiast drugi w kwocie 1000 zł za zajęcie III miejsca w kategorii "Regulaminy wojskowe". Dodatkowo każdy z członków drużyny otrzymał imienne zaświadczenie o ukończonych kursach i szkoleniach podczas trwania Mistrzostw.

W zmaganiach udział wzięło w sumie 18 drużyn, wśród nich m.in.: OSP Słubice, OSP Nakło, OSP Nowy Duninów, OSP Wilków, OSP Radomin, OSP Gorzędów, OSP Kampinos, OSP Kruszewiec, OSP Mniszków, OSP Paprotnia, OSP Wyszogród, OSP Dobrzyków, OSP Baranów, OSP Łowicz, OSP Falenty, OSP Sierokówek, OSP Warszawa-Radość.

Wkrótce więcej informacji na temat Mistrzostw.

Zdjęcia: https://www.facebook.com/12debow/

Dołącz do nas
Google+