OSP Słubice
Iza potrzebuje naszej pomocy!

Iza potrzebuje naszej pomocy!

Iza jest żoną naszego druha, który sam jako ratownik niesie pomoc innym, teraz pomocy potrzebuje jego rodzina, która cała zaangażowana jest w nierówną walkę z chorobą Izy.

Na portalu ZRZUTKA.PL pojawiła się zbiórka pieniędzy, która niezbędna jest do przeprowadzenia leczenia w odległym o kilkaset kilometrów Krakowie. Daje ona szanse na powrót do zdrowia!

Iza, Rafał i ich synek Antoś potrzebują pomocy finansowej. Ciągła walka z chorobą, wyjazdy do szpitali, specjalistów oraz konieczność długotrwałego leczenia w Krakowie powodują duże potrzeby finansowe, których nie są w stanie dźwignąć sami.

Iza jest osobą ciepłą, dobrą i bardzo pracowitą. Jest również roztropna, zaradna i pomocna. Niestety choroba jej nie oszczędziła i wywróciła życie do góry nogami. Wspólnie z Rafałem i Antosiem dzień w dzień stawiają czoła problemom, ale nie poddają się! Rafał jest wieloletnim członkiem OSP w Słubicach, podobnie jak jego tata Marek. Od lat działają na rzecz pomocy innym ludziom podczas działań ratowniczych.

W imieniu swoim i Izy prosimy o wsparcie. Każda symboliczna kwota pomnożona przez ilość darczyńców pozwoli osiągnąć cel, który daje nadzieję na powrót do normalnego życia. Wierzymy w dobre serca osób obserwujących nasz profil. Jesteśmy pewni, że wspólnie uda się zebrać założoną kwotę pieniędzy. Z góry dziękujemy za wsparcie!

W styczniu 2020 r. zdiagnozowano u mnie raka piersi potrójnie ujemnego z mutacją BRCA1 i od tego momentu zaczęła się moja walka z chorobą. Moje leczenie zaczęłam w Centrum Onkologii w Warszawie. Pierwsza linia leczenia zawierała w sobie chemioterapię (Paklitaksel) w skojarzeniu z leczeniem immunologicznym (Atezolizumab, Ipatasertib), druga linia leczenia oparta była na przyjmowaniu Olaparibu – inhibitory PARP. Niestety przyjmowanie tego leku mimo jego skuteczności bardzo pogorszyło stan neutrocytów i musiała nastąpić zmiana mojego leczenia. Koleiną linią leczenia było przyjmowanie Kapecytabiny. Po kolejnej progresji została wprowadzona Doksorubicyna, na którą okazało się, że niestety mam uczulenie i zastosowano leczenie Karboplatyną. W lipcu 2021 r. nastąpiła zmiana miejsca leczenia na Szpital w Łodzi, gdzie zdecydowano o mastektomii z uwagi na gwałtowny wzrost guza piersi. Operacja miała miejsce 9 sierpnia, podczas której została usunięta pierś wraz z węzłami chłonnymi w dole pachowym. W krótce po operacji rozpoczęłam chemioterapię Docetakselem. W związku z wymiernym działaniem chemioterapii i narastających dolegliwości bólowych prawej ręki związanych z dalszą progresją choroby, zaczęłam szukać pomocy w innych ośrodkach onkologicznych w Polsce. W ten sposób trafiłam do Kliniki w Krakowie gdzie zaproponowano mi chemioterapię z oczyszczaniem krwi – na chwilę obecną jest to moja jedyna szansa na powrót do zdrowia. – pisze Iza.

Więcej na: https://www.ospslubice.pl/iza-potrzebuje-naszej-pomocy/

Dołącz do nas
Google+