OSP Słubice
Kup monetę – wesprzyj WOŚP!

Kup monetę – wesprzyj WOŚP!

Nasza jednostka otrzymała od przyjaciela, przedsiębiorcy i kolekcjonera wyjątkową monetę zastępczą o wartości 2 kopiejki. Moneta przeznaczona została na aukcje WOŚP, w celu wsparcia i pomocy przy zakupie najnowocześniejszych urządzeń dla ratowania życia i zdrowia dzieci potrzebujących różnego rodzaju operacji.

Polska – Warszawa – Wawer, 2 kopiejki, Awers: pośrodku glob z biegnącą przez jego środek szarfą z napisem WAWER, ponad globem orzeł z rozpostartymi skrzydłami zwrócony w prawo, wokół wieniec laurowy, Rewers: Napis * 2 * / KOP., wokół pierścień z dużych kropek.

Przewidziany dla osoby, która wylicytuje przedmiot jest odbiór osobisty w siedzibie jednostki (Ochotnicza Straż Pożarna w Słubicach, ul. Płocka 59a; 09-533 Słubice) po wcześniejszym ustaleniu daty i godziny.

Mamy nadzieję, że moneta znajdzie nowego właściciela i wspólnie uda nam się dołożyć kolejną cegiełkę do szlachetnej inicjatywy Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Dodatkową atrakcją dla osoby odbierającej osobiście monetę w siedzibie jednostki będzie możliwość zapoznania się ze sprzętem i wyposażeniem, który pomaga naszym ratownikom przy prowadzeniu działań ratowniczo-gaśniczych.

Aukcja dostępna jest TUTAJ.

Dołącz do nas
Google+