OSP Słubice
Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagra w Słubicach

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagra w Słubicach

Już w najbliższą niedzielę, 13-go stycznia po raz 27. zagra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy, w ramach której koncert odbędzie się również w Słubicach.

Tegoroczny, 27. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbywa się pod hasłem POMAGANIE JEST DZIECINNIE PROSTE. Celem zbiórki będzie zakup nowoczesnego sprzętu medycznego dla specjalistycznych szpitali dziecięcych z oddziałami II oraz III stopnia referencyjności, których jest w naszym kraju blisko 50.

Słubicki koncert odbędzie się w dzień ogólnokrajowego finału, czyli 13-go stycznia (niedziela), a jego początek zaplanowany jest na godzinę 17:00. Wszystkich serdecznie zapraszamy do Gminnej Biblioteki Publicznej w Słubicach, gdzie pomagając potrzebującym będzie można miło spędzić czas. W programie koncertu są występy artystyczne przygotowane przez: Orkiestrę Dętą Ochotniczej Straży Pożarnej w Słubicach, pod batutą Szymona Ogrzebacza; Zespół Grzybowianki i Grzybowiacy im. Cecylii Milczarek, pod kierownictwem Edyty Piegowskiej; Zespół Teraz MY z Gminnego Ośrodka Kultury w Iłowie, Zespól Ludowy Grzybowianki oraz Zespół Young Angel.

Więcej na: https://www.ospslubice.pl/informacje/wielka-orkiestra-swiatecznej-pomocy-zagra-w-slubicach/

Dołącz do nas
Google+