OSP Słubice
Nowa strona internetowa – Zapraszamy do odwiedzin!

Nowa strona internetowa – Zapraszamy do odwiedzin!

Szanowni czytelnicy, serdecznie dziękujemy wszystkim Wam, którzy czytacie nasze relacje z interwencji, wydarzeń i uroczystości. To Wy dajecie nam napęd do działania i dbania o przekaz informacji.

Przygodę z tworzeniem sekcji na stronie osp.com.pl rozpoczęliśmy niemal 5 lat temu. Była to nasza odpowiedź na prośby wielu mieszkańców i znajomych, którzy są żywo zainteresowani działalnością jednostki. Przez ten czas na stronie pojawiło się prawie 800 wpisów dotyczących działalności naszej straży. Strona zawsze była w czołówce wyświetleń w serwisie, za co serdecznie DZIĘKUJEMY!

Już dziś zapraszamy do zapoznania się z nową odsłoną naszej strony, która dostępna jest pod adresem www.ospslubice.pl. Strona została stworzona od podstaw co kosztowało dużo czasu i energii, ale mamy nadzieję, że nasza praca zostanie doceniona.
Nie myli się tylko ten co nic nie robi, dlatego też liczymy na Was drodzy czytelnicy, na wasze sugestie odnośnie tego co można byłoby na stronie zmienić lub poprawić. Propozycje przesyłajcie na adres mailowy, który znajdziecie w zakładce KONTAKT.

Dziękujemy za dotychczasowe odwiedziny i zapraszamy częściej! Do zobaczenia i miłego czytania :)

Dołącz do nas
Google+