OSP Słubice
Zapraszamy na otwarcie Skansenu na terenie naszej gminy!

Zapraszamy na otwarcie Skansenu na terenie naszej gminy!

Już za kilka godzin w Wiączeminie Polskim odbędzie się uroczyste otwarcie Skansenu Osadnictwa Nadwiślańskiego, na które serdecznie zapraszamy.

Dziś, 14-go października o godzinie 15:00 rozpoczną się uroczystości związane z otwarciem Skansenu Osadnictwa Nadwiślańskiego, który powstał z inicjatywy Muzeum Mazowieckiego w Płocku, przy zaangażowaniu i wsparciu samorządu Gminy Słubice oraz Województwa Mazowieckiego.

Teren muzeum zdecydowanie wypiękniał. Istniejące zabudowania zostały wyremontowane, a obok nich pojawiły się kolejne budowle sprzed wielu lat.

Serdecznie zapraszamy wszystkich do odwiedzenia tego wyjątkowego miejsca. Informujemy również, iż dla bezpieczeństwa i płynności ruchu wprowadzona zostanie tymczasowa organizacja ruchu, która zakłada przejazd przy Skansenie wyłącznie w jednym kierunku. Ruch odbywał się będzie od strony Szkoły/Strażnicy OSP w Wiączeminie Polskim w kierunku skrzyżowania z drogą łączącą Świniary z Troszynem Polskim. O bezpieczeństwo zadbają druhowie z jednostek OSP w Słubicach, OSP w Wiączeminie Polskim oraz OSP w Juliszewie.

Skansen na mapach google.

Dołącz do nas
Google+