OSP Słubice
III Międzygminny Rajd Rowerowy

III Międzygminny Rajd Rowerowy

Jazda na rowerze to jeden z najbezpieczniejszych sposobów na aktywne spędzanie wolnego czasu, a co bardzo cieszy moda na jazdę na rowerze zagościła w Gminie Słubice na dobre.

Już w najbliższą sobotę, 16 maja, odbędzie się kolejna edycja Międzygminnego Rajdy Rowerowego, którego organizatorem jest Specjalny Ośrodek Wychowawczy w Mocarzewie, przy wsparciu Wójta Gminy Słubice - Krzysztofa Dylickiego i Wójta Gminy Sanniki - Gabriela Wieczorka oraz pod honorowym patronatem Starosty Płockiego - Mariusza Bieńka i Starosty Gostynińskiego - Tomasza Matuszewskiego.
Tradycyjnie rajd startuje z Ośrodka w Mocarzewie - początek godzina 13:30. Następnie uczestnicy kierować się będą do Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Słubicach, gdzie ok. godziny 14:00 można będzie dołączyć do rajdu. Kolejnym punktem, w którym uczestniczy będą mogli rozpocząć przejażdżkę będzie Piotrkówek (skręt na Zyck) ok. godziny 15:00. Meta Rajdu przewidziana jest na godzinę 16:00 przy Szkole Podstawowej w Świniarach.
Dodatkowymi atrakcjami Rajdu będzie piknik przy Szkole w Świniarach oraz mecz piłki nożnej między samorządowcami z Gminy Słubice, a samorządowcami z Gminy Sanniki.
Nad bezpieczeństwem uczestników rajdu czuwać będą druhowie z Ochotniczej Straży Pożarnej w Słubicach pod dowództwem Prezesa - Marka Tarki oraz Naczelnika - Krzysztofa Dobaczewskiego.

Zapraszamy do udziału oraz miłego i aktywnego spędzenia czasu.

http://fmlslubice.blogspot.com/2015/05/iii-miedzygminny-rajd-rowerowy.html

Dołącz do nas
Google+