OSP Słubice
Ostatnie przymiarki nowego umundurowania dla Orkiestry Dętej

Ostatnie przymiarki nowego umundurowania dla Orkiestry Dętej

Piękne, nowe i jednolite umundurowanie dla Orkiestry Dętej Ochotniczej Straży Pożarnej w Słubicach staje się faktem.

Wczoraj, 19-go października w Gminnej Bibliotece Publicznej w Słubicach członkowie Orkiestry Dętej Ochotniczej Straży Pożarnej w Słubicach dokonywali ostatnich przymiarek nowych strojów galowych, w których już w najbliższym czasie będą występować. Firma, która wykonuje stroje przywiązuje bardzo wielką wagę do ich odpowiedniego spasowania i estetyki.

Radosnych członków orkiestry odwiedzili wczoraj Wójt Gminy Słubice – Krzysztof Dylicki, Prezes OSP w Słubicach – Marek Tarka oraz Skarbnik OSP w Słubicach – Marek Bogiel.

Wczorajsze przymiarki są efektem realizacji projektu pn. "Jest w orkiestrze naszej jakaś siła..." realizowanej z udziałem środków Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020. Projekt realizowany jest dzięki zaangażowania władz gminy, na czele z Wójtem Gminy Słubice – Krzysztofem Dylickim, władz jednostki na czele z Prezesem – Markiem Tarką oraz przy wsparciu Marszałka Województwa Mazowieckiego – Adama Struzika i Przewodniczącego Komisji Budżetu i Finansów Sejmiku Województwa Mazowieckiego – Mirosława Adama Orlińskiego.

W ramach projektu Orkiestra Dęta Ochotniczej Straży Pożarnej w Słubicach zyskała nowy sprzęt, wyposażenie oraz kompletne, nowe i jednolite umundurowanie. Kapelmistrzowi Szymonowi Ogrzebaczowi oraz członkom orkiestry serdecznie gratulujemy oraz życzymy wielu sukcesów.

Dołącz do nas
Google+