OSP Słubice
Spotkanie o bezpieczeństwie – 998, 112 numery Twoich przyjaciół

Spotkanie o bezpieczeństwie – 998, 112 numery Twoich przyjaciół

Bezpieczeństwo przeciwpożarowe, szczególnie w budynkach mieszkalnych jest bardzo ważne, niestety w biegu życia często zapominamy o podstawowych kwestiach.

Wczoraj, 30-go stycznia w Sali Koncertowej Państwowej Szkoły Muzycznej w Płocku odbyło spotkanie w ramach seminarium z zakresu ochrony przeciwpożarowej. Nie było to pierwsze spotkanie z tego cyklu. W spotkaniu uczestniczyli również druhowie z naszej jednostki.
Pierwszą część spotkania prowadził oficer Państwowej Straży Pożarnej, który mówił o podstawowych zasadach zachowania, w celu uniknięcia powstania pożaru oraz zasadach i działaniach jakie należy podjąć, jeżeli do takiego zdarzenia dojdzie. W pierwszej części zebrani obejrzeli również dwa materiały filmowe związane z tematem seminarium.

Druga część była swoistą nagrodą, jak powiedział występujący „każdy ma taką nagrodę na jaką zasłużył”. Gościem specjalnym drugiej części spotkania był znany i lubiany satyryk Piotr Bałtroczyk. Podczas jego występu co chwilę rozlegały się salwy śmiechu i oklaski, co świadczyło o świetnej rozrywce jaką zapewnił on zgromadzonej publiczności

Po zakończeniu spotkania wszyscy w świetnych nastrojach wrócili do domu, bogatsi o wiedzę z zakresu bezpieczeństwa i ochrony przeciwpożarowej.

Dołącz do nas
Google+