OSP Słubice
Szczęśliwego Nowego Roku 2018!

Szczęśliwego Nowego Roku 2018!

Już za kilkanaście godzin pożegnamy rok 2017 i hucznie przywitamy nowy - 2018.

W związku ze zbliżającym się Nowym Rokiem chcielibyśmy przekazać wszystkim życzenia Szczęśliwego Nowego Roku, pełnego spokoju, radości i pozytywnej energii. Niech pierwszy dzień Nowego Roku będzie lepszy niż najlepszy dzień starego roku, a każdy kolejny dzień niech będzie jeszcze lepszy!

Życzymy udanej zabawy sylwestrowej i przede wszystkim bezpiecznego powitania Nowego Roku, zachowajmy szczególną ostrożność podczas odpalania środków pirotechnicznych. Pamiętajmy o tym, że alkohol i fajerwerki to nie jest dobre połączenie, a jedna beztroska chwila może zmienić resztę życia.

Przypominamy, że mimo tej wyjątkowej nocy strażacy zawodowi, strażacy ochotnicy, ratownicy medyczni, lekarze i policjanci są nieustannie na służbie, pełniąc swoje dyżury. W przypadku wystąpienia niebezpiecznej sytuacji należy niezwłocznie zgłosić ten fakt na numery alarmowe: 112 - Centrum Powiadamiania Ratunkowego, 999 - Pogotowie Ratunkowe, 998 - Straż Pożarna, 997 - Policja. Nie oglądajmy się na innych, lepiej zgłosić niebezpieczną sytuację dwukrotnie, niż nie zgłosić jej wcale! To od nas może zależeć życie i zdrowie innych.

Dołącz do nas
Google+