OSP Słubice
11 rocznica śmierci Papieża Polaka Jana Pawła II

11 rocznica śmierci Papieża Polaka Jana Pawła II

11 lat temu, 2 kwietnia 2005 roku o godzinie 21:37 do domu Pana odszedł Papież Polak Jan Paweł II.

Dziś, 2 kwietnia 2016 roku, w 11 rocznicę śmierci Jana Pawła II, strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Słubicach uczcili jego pamięć.

Podobnie jak w ubiegłym roku, druhowie zebrali się przed strażnicą i zorganizowanym pododdziałem uczcili rocznicę śmierci Papieża Polaka. Przy dźwiękach syren samochodów pożarniczych i dźwięku syreny na strażnicy, punktualnie o godzinie 21:37, druhowie oddali hołd zmarłemu Papieżowi, a obecnie Świętemu Janowi Pawłowi II.

Hołd oddali: Prezes- Marek Tarka, Naczelnik - Krzysztof Dobaczewski, Grzegorz Ryfa, Rafał Bogiel, Piotr Bogiel, Jacek Górecki, Aleksandra Witczeska, Andrzej Dobaczewski, Ewa Jabłońska, Tomasz Zwierzchowski, Andrzej Dudkiewicz, Sebastian Chaber, Rafał Górecki, Bartłomiej Tomasik oraz Marek Bogiel.

Dołącz do nas
Google+