OSP Leśniów Wielki
" Śladami Przeszłości Leśniowskich Zabytków."

" Śladami Przeszłości Leśniowskich Zabytków."

W dniu 21 marca 2014 roku, odbyła się uroczysta Adaptacja Zabytków Leśniowa Wielkiego w ramach projektu " Śladami Przeszłości Leśniowskich Zabytków."

W dniu 21 marca 2014 roku, odbyła się uroczysta Adaptacja Zabytków Leśniowa Wielkiego w ramach projektu " Śladami Przeszłości Leśniowskich Zabytków." Projekt odzwierciedla aktywność naszej młodzieży poprzez zaszczepienie u niej większego zainteresowania sprawami naszej lokalnej społeczności i przywracając pamięć o nieco już zapomnianych i zaniedbanych zabytkach.

Liderem projektu jest Szkoła Podstawowa w Lesniowie Wielkim, a partnerami wspomagajacymi leśniowskie sołectwo, które ufundowało tablice informacyjna oraz Ochotnicza Straż Pożarna w Lesniowie Wielkim.

Zaproszeni goście, oraz uczniowie naszej leśniowskiej szkoły wraz z gronem pedagogicznym zebrali się przy naszym zabytkowym wiatraku, a uczniowie podpisali Akt Adopcji Zabytków Lesniowa Wielkiego. Po zakończonej uroczystości, wszyscy zostali zaproszeni na poczęstunek oraz wspólne grilowanie, które było nadzorowane przez MDP Lesniów Wielki.

Więcej zdjęc: OSP Leśniów Wielki

Dołącz do nas
Google+