OSP Babimost
Wypadek Drogowy

Wypadek Drogowy

UWAGA!!! WYJAZD: GBA 2,5/16 Mercedes Atego - OSP Babimost GLBAT 1/2,5 - JRG Sulechów GBA 2,5/16 - OSP Smardzewo GBA 2/20 - JRG Świebodzin GLBA 1/1 - JRG Świebodzin GLM 8 - OSP Podmokle Małe

Dnia 21 lutego b.r. o godzinie 22:44 SKKM Zielona Góra zadysponowało nas do Pożaru samochodu osobowego na drodzę powiatowej nr 303 kierunek Świebodzin na odcinek Babimost - Smardzewo.

Po przyjeździe na miejsce okazało się że miał miejsce wypadek drogowy z udziałem samochodu osobowego marki BMW. Kierowca pojazdu jadąc od strony Babimostu prawdopodobnie stracił panowanie nad pojazdem i czołowo udeżył w drzewo. Siła uderzenia była tak silna że pojazd rozpadł się na części. Kierowca pojazdu był jedynym poszkodawnym zginął na miejscu z przyczyny licznych obrażeń. Wszystkie jednostki zajeły się przeszukiwaniem terenu w obrębie około 500 metrów od miejsca wypadku. powodem rozpoznania była informacja o drugiej poszkodowaniej ale Policja ustaliła że kierowca jechał sam. Wszystkie jednostki zostały wycofane do bazy na miejscu została tylko jednostka z OSP Babimost w celu zabezpieczenia miejsca zdarzenia i oświetleniu terenu dla Prokuratora.
OSP Babimost zakończyło działania o 5 rano.

Dołącz do nas
Google+