OSP Bledzew
26 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Bledzewie

26 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Bledzewie

Po raz kolejny ochotnicy z Bledzewa grali z Owsiakiem.

   Nie mogło zabraknąć wśród grających w tegorocznej Wielkiej Okrkiestrze Świątecznej Pomocy członków Ochotniczej Straży Pożarnej w Bledzewie. Już tradycyjnie zapewniali oni bezpieczeństwo kwestującym wolontariuszom w niemal wszystkich miejscowościach gminy Bledzew a następnie przewożąc drogocenne puszki do sztabu w Bledzewie. W samym Bledewie na rynku strażacy zademonstrowali sprzęt będący na wyposażeniu jednostki, w tym nowy nabytek czyli średni zestaw ratownictwa technicznego firmy LUKAS. Nie brakowało chętnych do spróbowania swoich sił w posługiwaniu się nożycami czy też rozpieraczem. Pozostałe wyposażenie też budziło zainteresowanie,  szczególnie dzieci. Na sali wiejskiej Gminna Biblioteka zorganizowała koncert i loterię, która zgromadziła wielu chętnych aby wspomóc doposażenie oddziałów noworodkowych w Polsce. Była to świetna okazja do wyrażenia podziękowania dla fundacji Jurka Owsiaka za otrzymany w ubiegłym roku defibrylator. Na starażaków zawsze można liczyć, dlatego byliśmy z WOŚP w tym roku i będziemy z nią grać do końca świata i jeden dzień dłużej.

Dołącz do nas
Google+