OSP Komarówka Podlaska
Powiatowe Eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej.

Powiatowe Eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej.

W dniu 21 marca 2016 r. o godz. 9:00, w siedzibie Komendy Powiatowej Straży Pożarnej, przy ul. Pomiarowej w Radzyniu Podlaskim odbyły się Powiatowe XXXIX Eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej pt. „Młodzież Zapobiega Pożarom”.

      Zwycięzcy eliminacji gminnych OTWP (które miały miejsce 3 marca b.r. )pojechali zmierzyć się w eliminacjach powiatowych i tak uczniowie z Gminy Komarówka Podlaska wywalczyli miejsca:


W kategorii Szkół Podstawowych:
I miejsce Julia Mitońska


W kategorii Szkół Gimnazjalnych:
III miejsce Maciej Klimiuk


W kategorii Szkół ponadgimnazjalnych:
I miejsce Natalia Siedlecka


      Nagrody i pamiątkowe dyplomy ufundowane przez KRUS Lublin oddz. Radzyń Podl. oraz Starostę Powiatu Radzyńskiego wręczyli: mł. bryg. mgr Mirosław Walicki Komendant Powiatowy PSP w Radzyniu Podlaskim, Pan Lucjan Kotwica Starosta Powiatu Radzyńskiego oraz Pan Tadeusz Sławecki Prezes Zarządu Powiatowego OSP.
      Zwycięzcom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w eliminacjach wojewódzkich OTWP, a opiekunom uczestników Pani Annie Sak ze Szkoły w Brzozowym Kącie, Pani Agacie Kurianowicz-Ciok i Pani Iwonie Frankowskiej z Zespołu Szkół Samorządowych w Komarówce Podlaskiej dziękujemy za zaangażowanie i przygotowanie uczniów do Turnieju Wiedzy Pożarniczej.

Dołącz do nas
Google+