OSP Staw
Gminne Zawody Pożarnicze- 2013

Gminne Zawody Pożarnicze- 2013

W czwartek o godzinie 16.30 w Żółtańcach odbyły się gminne zawody OSP. Zwycięska drużyna wystąpi w niedzielę na zawodach powiatowych

 

Zawody odbyły się na boisku do piłki nożnej. Teraz zwycięska drużyna OSP z Depułtycz Starych wystąpi na zawodach powiatowych. Odbędą się one 30 czerwca.

W zawodach biorą udział drużyny OSP które w bieżącym roku wygrały w swoich gminach zawody gminne oraz mistrz z roku 2012. Zawody zostaną rozegrane na stadionie Centrum Rekreacyjno-Sportowego w Wierzbicy.

Zmagania ochotników oceniać będzie komisją sędziowska Komendy Miejskiej PSP w Chełmie. Zawody przebiegać będą w dwóch konkurencjach: bieg sztafetowy, z przeszkodami oraz ćwiczenia bojowe. Zwycięzca zawodów będzie reprezentować powiat chełmski na zawodach wojewódzkich ZOSP.

Zawody strażackie to nie tylko rywalizacja o zajecie jak najlepszego miejsca. Ich głównym celem jest stałe podnoszenie poziomu wyszkolenia drużyn pożarniczych, ich kondycji fizycznej jak tez dbałość o niezawodność sprzętu którym dysponują. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do dopingowania uczestników zmagań.

 

źródło

Dołącz do nas
Google+