OSP Frampol
Zderzenie 3 aut ze skutkiem śmiertelnym

Zderzenie 3 aut ze skutkiem śmiertelnym

W miejscowości Kocudza Pierwsza na drodze krajowej K-74 doszło do tragicznego w skutkach wypadku drogowego gdzie śmierć poniosło dwóch uczestników zdarzenia.

Do wypadku doszło wczoraj w miejscowości Kocudza Pierwsza na drodze Krajowej K-74  pomiędzy Frampolem a Janowem Lubelskim.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący samochodem dacia 47-letni mieszkaniec Czechowic-Dziedzice jadąc od miejscowości  Frampol w kierunku Janowa Lubelskiego nie zachował należytej ostrożności. Kierujący zjechał na lewy pas ruchu doprowadzając do zderzenia czołowo-bocznego z jadącym z naprzeciwka pojazdem m-ki vw Passat, którym kierował 59-letni mieszkaniec gm. Dołchobycza.

Następnie vw zjechał na przeciwny pas ruchu i zderzył się czołowo z jadącym z naprzeciwka pojazdem m-ki opel Astra. Kierowca astry 22-letni mieszkaniec gm. Stary Zamość poniósł śmierć na miejscu zdarzenia. 21-letni pasażer opla zmarł po przewiezieniu do szpitala w Janowie Lubelskim. Kierujący samochodem vw Passat z ciężkimi obrażeniami ciała został przetransportowany helikopterem  do szpitala w Lublinie, natomiast jego pasażer 62-letni mieszkaniec gm. Stary Zamość przebywa w szpitalu w Janowie Lubelskim.

Kierujący samochodem dacia w czasie zdarzenia był trzeźwy. Został zatrzymany do wyjaśnienia. Jeszcze wczoraj mężczyźnie został przedstawiony zarzut spowodowania wypadku ze skutkiem śmiertelnym. Za to przestępstwo grozi kara do 8 lat pozbawienia wolności.

Droga nr 74 była zablokowana, a policjanci wyznaczyli objazdy przez Goraj.

W zdarzeniu brały udział 2 zastępy OSP: Frampol i Dzwola oraz 4 zastępy JRG: 2 Biłgoraj i 2 Janów Lubelski.

Dołącz do nas
Google+