OSP Ujazd
3 maj - Obchody Święta Konstytucji

3 maj - Obchody Święta Konstytucji

Obchody Konstytucji 3-go maja

Jak co roku OSP Ujazd i Orkiestra Dęta
z Ujazdu wraz z OSP Przesiadłów, a także władze Gminy Ujazd, księża z parafii Świętego Wojciecha w Ujeździe, podmioty gospodarcze, organizacje społeczno-polityczne, szkoły oraz mieszkańcy Gminy Ujazd uczestniczyli w uroczystych obchodach ROCZNICY UCHWALENIA KONSTYTUCJI 3 MAJA. W tym roku pochód majowy odbył się strugach deszczu. Najpierw zostały złożone kwiaty pod pomnikiem Tadeusza Kościuszki, potem odbyła się msza św. W kościele Św. Wojciecha a następnie udano się na groby żołnierskie ,pomniki poświęcony Obrońcom Westerplatte oraz Nauczycielom z Gminy Ujazd. Na koniec władze gminy i księża złożyli podziękowania za przybycie i uczczenie konstytucji wszystkim przybyłym oraz złożyli życzenia strażakom z nadchodzącego dnia strażaka.

Dołącz do nas
Google+