OSP Warta
 27 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

27 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Dnia 13 stycznia 2019r. Nasza jednostka uczestniczyła i wspomogła 27 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Dnia 13 stycznia 2019r. Nasza jednostka uczestniczyła i wspomogła 27 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Nasi druhowie uczyli podstaw udzielania pierwszej pomocy (pomoc osobie nieprzytomnej oddychającej oraz nie oddychającej), pokazywaliśmy także jak się korzysta z defibrylatora AED. Oprócz nauki przekazaliśmy na licytację kilka gadżetów związanych z pożarnictwem m.in. Kalendarz strażacki ze specjalną dedykacją od Waldemara Pawlaka, pluszowego misia z mundurze straży pożarnej, kilka plakatów z fotografią zabytkowego wozu strażackiego, a także gaśnice dla dorosłych %. Oprócz wylicytowania gadżetów była możliwość wykupienia przejażdżki naszymi wozami SLRt Opel oraz zabytkowym samochodem Star 25. Dziękujemy wszystkim którzy przyłączyli się do nas i wspomogli 27 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy WOŚP
#WOŚP

Dołącz do nas
Google+