OSP Warta
Podsumowanie Roku 2015

Podsumowanie Roku 2015

Rok 2015 przeszedł do historii w związku z czym nadszedł czas na podsumowanie naszej działalności. W minionym roku odnotowaliśmy 123 wyjazdy do akcji ratowniczo-gaśniczych w tym: Pożary- 57 miejscowe zagrożenia- 63 fałszywe alarmy-3. Rok 2015 był kolejnym w którym podnosiliśmy swoje kwalifikacje poprzez udział w kursach szkoleniach i pokazach ratowniczych.......

Tradycyjnie przygotowywaliśmy się do zawodów sportowo pożarniczych na szczeblu gminnym oraz powiatowym, gdzie zajeliśmy 4 miejsce. Braliśmy też udział w III Mistrzostwach Ziemi Sieradzkiej w ratownictwie medycznym zdobywając 3 miejsce. W 2015 roku zakupiliśmy nowy sprzęt ratowniczy: łańcuchy, adaptery, kliny do stabilizacji pojazdów oraz latarki.
Poza wyjazdami alarmowymi do działań ratowniczo-gaśniczych nasi druhny i druhowie brali udział w licznych imprezach gminnych, pracach społecznych, uroczystościach kościelnych i innych ważnych wydarzeniach. Tradycyjnie przy tej okazji dziękujemy wszystkim z którymi współpracowaliśmy w minionym roku m.in. Urząd Gminy i Miasta Warta zaprzyjaźnionym firmom oraz wszystkim odwiedzających naszą stronę.
Życzymy wam i sobie aby nowy 2016 był dużo spokojniejszy, bezpieczniejszy od minionego.

Dołącz do nas
Google+