OSP Zadzim
 XIV Koncert Kolęd Orkiestry Dętej OSP w Zadzimiu

XIV Koncert Kolęd Orkiestry Dętej OSP w Zadzimiu

Tegoroczny Koncert Kolęd w wykonaniu naszej orkiestry był wyjątkowy, ponieważ po raz ostatni wystąpił na nim kapelmistrz Włodzimierz Smolarek, który po 14 latach zakończył współpracę z naszą orkiestrą a debiutowała jako nowy kapelmistrz Pani Jadwiga Surtel.

   Orkiestra zagrała kilka znanych wszystkim kolęd pod dyrekcją nowej Pani Kapelmistrz a zakończyła tradycyjnie utworami ” White Christmas” i „Jingle bells”pod batutą Włodzimierza Smolarka. Gościnnie na naszym koncercie wystąpił Zespół Śpiewaczy „Wrzos” i chór kościelny z Szadku. Przy dźwiękach akordeonu muzycy wykonali kilka mniej znanych kolęd i pastorałek i dostali dużo braw od słuchaczy. Jak co roku , dwie kolędy z własnym tekstem i muzyką zaprezentował druh Paweł Żak.Wśród gości na naszym Koncercie znaleźli się: Poseł na Sejm Piotr Polak, Wójt Gminy Krzysztof Woźniak z Małżonką, Z-ca Wójta Pani Irena Wawrzecka, Przewodnicząca Rady Powiatu Małgorzata Kuna, Komendant Powiatowy PSP w Poddębicach Jacek Grzelakowski oraz mieszkańcy naszej parafii.

Za gościnny występ muzykom z Szadku podziękował Prezes Andrzej Sobieraj. Również Prezes OSP, w imieniu wszystkich zebranych, bukietem kwiatów, podziękował Kapelmistrzowi Włodzimierzowi Smolarkowi za wieloletnią współpracę. Wszyscy wykonawcy otrzymali piękne kwiaty od Wójta Gminy Krzysztofa Woźniaka. Spotkanie w kościele zakończyło się wspólną fotografią wszystkich uczestników Koncertu.

Następnie wszyscy przenieśli się do naszej strażnicy na świąteczny poczęstunek, łamanie się opłatkiem i dalsze kolędowanie.

Dołącz do nas
Google+