OSP Moszczenica
 I Mistrzostwa Województwa Łódzkiego Strażaków OSP w halowej piłce nożnej

W minioną niedzielę ( 01.03.2015 r) w Skierniewicach odbyły się I Mistrzostwa Województwa Łódzkiego Strażaków OSP w halowej piłce nożnej. Bardzo dobrze wypadli w tych mistrzostwach nasi druhowie, którzy wywalczyli srebrne medale i wywalczyli awans do Mistrzostw Polski.

OSP Moszczenica wicemistrzami województwa łódzkiego w piłce halowej mężczyzn!!!
W minioną niedzielę Skierniewicach odbyły się I Mistrzostwa Województwa Łódzkiego Strażaków OSP w halowej piłce nożnej. Bardzo dobrze wypadli
w tych mistrzostwach nasi druhowie, którzy wywalczyli srebrne medale
i wywalczyli awans do Mistrzostw Polski.
W zawodach wystartowało 12 drużyn, które podzielone były na dwie grupy. OSP Moszczenica awans ze swojej grupy do półfinału wywalczyła z pierwszego miejsca. W Półfinale pokonała OSP Chajczyny z powiatu bełchatowskiego 2:0. W finale przegrali jednak z reprezentantem powiatu skierniewickiego – OSP Drzewce – aktualnym mistrzem Polski.
OSP Moszczenica grała w składzie: Wojciech Kilian, Marcin Kaźmierczak, Damian Głowacki, Dominik Ciach, Piotr Kędra, Adrian Wojtysiak, Jakub Domański, Rafał Kuchta i Włodek Kaźmierczak.
Najlepszym bramkarzem turnieju wybrany został bramkarz naszej drużyny Wojciech Kilian.
Mistrzostwa Polski Strażaków OSP zostaną rozegrane w dniach 28-29 marca w Gąsawie w województwie kujawsko – pomorskim.