OSP Moszczenica

24/2017 r Wypadek drogowy

Wczoraj (08.05.2017 r) około godziny 20:09 dyżurny Stanowiska Kierowania KM PSP w Piotrkowie Trybunalskim odebrał zgłoszenie o wypadku drogowym na DW 716 w miejscowości Baby. Natychmiast na miejsce zdarzenia skierowano wszystkie służby ratownicze.

Po przybyciu na miejsce zdarzenia pierwszego zastępu straży pożarnej  i dokonaniu rozpoznania okazało się, iż w wypadku udział brał jeden samochód osobowy. Kierujący pojazdem marki daewoo matiz na prostym odcinku drogi  stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w betonowy słup .Działania straży polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia poprzez zamknięcie ruchu na drodze, odłączeniu akumulatorów w pojazdach oraz neutralizacji rozlanych płynów eksploatacyjnych.Osobie poszkodowanej pomocy udzielił ZRM który przybył jako pierwszy na miejsce zdarzenia

Siły i środki :

- JRG Piotrków Tryb GBA 2,5/16 MAN TGM 13.280 331E22 , SCRt Renault Kerax 331E44

- OSP KSRG Moszczenica GBA 2,5/24 Renault Midlum 349E60

- ZRM

- Policja

Dołącz do nas
Google+