OSP Moszczenica
22/2017 r Pożar budynku mieszkalnego

22/2017 r Pożar budynku mieszkalnego

Dzisiaj, tj. 28 kwietnia br. około godziny 14.59 do SK KM PSP Piotrków Trybunalski wpłynęło zgłoszenie o pożarze budynku mieszkalnego jednorodzinnego na ul. Spacerowej w Moszczenicy. Na miejsce wysłane zostały zastępy PSP i OSP

Dzisiaj, tj. 28 kwietnia br. około godziny 14.59 do SK KM PSP Piotrków Trybunalski wpłynęło zgłoszenie o pożarze budynku mieszkalnego jednorodzinnego na ul. Spacerowej w Moszczenicy. Na miejsce wysłane zostały zastępy PSP i OSP. Po dojeździe zastępów na miejsce zastano zaawansowany pożar w pomieszczeniu garażowym .Ze względu na bardzo duże zadymienie strażacy działali w Aparatach Ochrony Dróg Oddechowych . W trakcie działań okazało się że w garażu znajduje się samochód osobowy , niestety spłoną całkowicie. Na szczęście ogień nie przedostał się do sąsiednich pomieszczeń .Po uporaniu się z ogniem wewnątrz garażu, działania strażaków polegały sprawdzeniu wszystkich pomieszczeń ,wypchnięciu spalonego auta na zewnątrz i dogaszenie go oraz oddymienie pomieszczeń przy użyciu wentylatorów .Działania zakończyły się po ok 1 godz.
W działania łącznie zaangażowanych było 5 zastępów Straży Pożarnej oraz pogotowie energetyczne .Spaleniu uległ samochód osobowy , całe wyposażenie garażu .Przyczyny pożaru nie są obecnie znane.

W działaniach brały udział

JRG Piotrków Trybunalski GBA 2,5/16 MERCEDES ATEGO 331E21 , GCBA 9,5/60 MAN TGA 331E27
OSP KSRG Moszczenica : GCBA 5/36 Scania P380 349E61, GBA 2,5/24 Renault Midlum 349E60
OSP Kosów GBA MAN 347E54
pogotowie energetyczne

Dołącz do nas
Google+