OSP Moszczenica
21/2017 r Pożar budynku mieszkalnego

21/2017 r Pożar budynku mieszkalnego

W środę , 12 kwietnia około 21.32 do Stanowiska Kierowania Komendy Miejskiej PSP w Piotrkowie Trybunalskim wpłynęło zgłoszenie o pożarze drewnianego budynku mieszkalnego przy ulicy Sportowej w Babach.

W środę , 12 kwietnia około 21.32 do Stanowiska Kierowania Komendy Miejskiej PSP w Piotrkowie Trybunalskim wpłynęło zgłoszenie o pożarze drewnianego budynku mieszkalnego przy ulicy Sportowej w Babach. Po dojeździe ma miejsce pierwszych zastępów okazało się, że część pomieszczeń i dachu drewnianego dom jest objęte ogniem. Strażacy przystąpili do zabezpieczenia miejsca zdarzenia i podania prądów wody w natarciu. W sumie do gaszenia budynku zostały zbudowane dwie linie gaśnicze. w miedzy czasie wprowadzono do środka ratowników w aparatach ODO w celu przeszukania pomieszczeń. Na szczęście w budynku nie było nikogo. Dalsza część działań polegała na dogaszeniu i rozbiórce uszkodzonych elementów .

Siły i środki:

- JRG Piotrków Tryb GCBA 4,5/34 Renault Kerax 331E26

- OSP KSRG Moszczenica : GCBA 5/36 Scania P380 349E61, GBA 2,5/24 Renault Midlum 349E60

- OSP Baby GBM Star 244

- policja

 

 

 

Dołącz do nas
Google+