OSP Moszczenica
08/2017 r Pożar mieszkania

08/2017 r Pożar mieszkania

W dniu 15.02.2017 r ok. godz. 08.48 zostaliśmy zadysponowani przez Stanowisko Kierowania KM PSP w Piotrkowie Trybunalskim do pożaru mieszkania w budynku wielorodzinnym przy ulicy Piotrkowskiej w Woli Moszczenickiej.

Do zdarzenia udaliśmy się zastępem GBA , Po dojeździe na miejsce zdarzenia i rozpoznaniu stwierdzono że w zadymionym mieszkaniu na podłodze znajdują się ciała dwóch mężczyzn. Ratownicy w aparatach ODO natychmiast ewakuowali osoby poszkodowane na zewnątrz mieszkania gdzie następnie zostali przekazani przybyłym na miejsce zespołom ratownictwa medycznego (Przybyły na miejsce lekarz stwierdził zgon mieszkańców) . Dalsze działania polegały na ugaszeniu pożaru za pomocą szybkiego natarcia , oddymienie pomieszczenia i sprawdzeniu czy w budynku nie ma więcej osób poszkodowanych.Wszystko wskazuje na to, że doszło do zatrucia tlenkiem węgla od tlącego się wyposażenie mieszkania. Wstępnie ustalono że wyposażenie  zapaliło się od żaru, który wypadł z pieca.

w działanaich udział brały :

- JRG Piotrków Tryb GBA 2,5/16 MAN TGM 13.280 331E22 , SLRR NISSAN TERRANO 331E90

-  OSP KSRG Moszczenica GBA 2,5/24 Renault Midlum 349E60

- ZRM x 2

- Policja x 2

wiecej zdjec i informacji w linkach poniżej

http://piotrkowtrybunalski.naszemiasto.pl/artykul/pozar-w-moszczenicy-zaczadzily-sie-dwie-osoby,4016490,art,t,id,tm.html

http://www.epiotrkow.pl/news/Tragedia-w-Moszczenicy.-Nie-zyja-dwie-osoby-[AKTUALIZACJA],27644

 

Dołącz do nas
Google+