OSP Moszczenica
93/2016 wypadek drogowy

93/2016 wypadek drogowy

Kończąc działania przy wypadku drogowym na ul. Rakowskiej w Piotrkowie Tryb ok godziny 10:42 zostaliśmy zadysponowani przez SK KM PSP w Piotrkowie do wypadku drogowego na drodze S8 (330 km) pod Piotrkowem Tryb.

Kończąc działania przy wypadku drogowym na ul. Rakowskiej w Piotrkowie Tryb  ok godziny 10:42 zostaliśmy zadysponowani przez SK KM PSP w Piotrkowie do wypadku drogowego na drodze S8 (330 km) pod Piotrkowem Tryb. Zastęp odrazu uruchomił sygnały alarmowe i udał się na miejsce i po paru minutach był już na miejscu. Zastaliśmy zderzenie dwóch pojazdów, które znajdowały . Naszym zadaniem było odpiecie akumulatorów w pojazdach oraz zabezpieczenie miejsca zdarzenia. Działania zostały zakończone ok godz. 12.00

Siły i Środki:

- OSP KSRG Moszczenica GBA 2,5/24 Renault Midlum 349E60

policja

Dołącz do nas
Google+