OSP Moszczenica
92/2016 Wypadek drogowy

92/2016 Wypadek drogowy

W dniu 28 listopada 2016 r około godz. 10.16 nasza jednostka została zadysponowana przez SK KM PSP w Piotrkowie Tryb do wypadku drogowego w miejscowości Piotrków Trybunalski

Do wypadku z udziałem dwóch samochodów osobowych  i samochodu cieżarowego doszło około godz. 10.10 na ulicy Rakowskiej w pobliżu skrzyżowania z ulicą Tomaszowską .Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kierujący daewoo nexia jadąc ul .Rakowską w kierunku Piotrkowa, utracił panowanie nad pojazdem i zjechał na przeciwległy pas ruchu, wprost pod jadący swoim pasem samochód ciężarowy z naczepą, a następnie odbił się i uderzył w audi A3.Działania straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, ewakuacji poszkodowanego przy użycju sprzetu hydraulicznego , kierowaniu ruchem oraz na uprzątnieciu płynów eksploatacyjnych z jezdni .

Na miejsce zdarzenia zadysponowano zastępy z :

- JRG Piotrków Tryb GBA 2,5/16 MERCEDES ATEGO 1329F 331E21 , SCRt Renault Kerax 331E44

- OSP KSRG Moszczenica GBA 2,5/24 Renault Midlum 349E60
- ZRM
- Policja 

Dołącz do nas
Google+