OSP Moszczenica
90/2016 Wypadek drogowy

90/2016 Wypadek drogowy

W dniu 23 listopada 2016 r ok godz. 23.49 do SK KM PSP w Piotrkowie Trybunalskim wpłynęło zgłoszenie o wypadku drogowym z udziałem pieszego i samochodu osobowego na DW 716 w Kiełczówce.

Do wypadku drogowym z udziałem pieszego i samochodu osobowego na DW 716 w Kiełczówce.Kierowca opla astra, by uniknąć potrącenia idącego środkiem drogi człowieka, wjechał do rowu .Na miejsce przybyła policja, karetka pogotowia, jak i zastep OSP KSRG Moszczenica GBA 2,5/24 Renault Midlum 349E60 oraz OSP Kiełczówka. W wyniku zderzenia ranny został kierowca samochodu osobowego , któremu w pierwszej kolejności pomocy udzielił ZRM .Zobrażeniami ciała trafił do szpitala. Działania straży polegały na zabezpieczeniu miejsca wypadku oraz uprzątnięciu jezdni

Dołącz do nas
Google+