OSP Moszczenica
81/2016 Wypadek drogowy

81/2016 Wypadek drogowy

W niedziele , 18 września około godz. 22.23 nasza jednostka została zadysponowana przez SK KM PSP w Piotrkowie Tryb do wypadku drogowego w miejscowości Piotrków Trybunalski.

W niedziele , 18 września około godz. 22.23 na drodze wojewódzkiej 716 w Piotrkowie Tryb (ul. Rakowska) doszło do wypadku z udziałem dwóch samochodów : osobówki z przyczepką i samochodu cieżarowego .Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kierujący mercedesem vito  z nieznanych przyczyn zjechał na przeciwny pas ruchu gdzie doprowadził do zderzenia z  samochodem ciężarowym marki renault  . Kierowca cieżarówki próbując uniknąć zderzenia wykonał  manewr skretu w prawo  który się nie udał. TIR zjechał do rowu i tam się przewrócił. W wypadku lekko ranna została jedna osoba, kierujący samochodem osobowym .Pasażerce osobówki jak i kierowcy cieżarówki nic sie nie stało.Działania straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu , oświetleniu miejsca zdarzenia, kierowaniu ruchem  oraz na uprzątnieciu płynów eksploatacyjnych z jezdni .

Na miejsce zdarzenia zadysponowano zastępy z :

- JRG Piotrków Tryb GBA 2,5/16 MAN TGM 13.280 331E22

- OSP KSRG Moszczenica GBA 2,5/24 Renault Midlum 349E60
-ZRM x 2
- Policja x 2

Dołącz do nas
Google+