OSP Moszczenica
75/2016 Wypadek Drogowy

75/2016 Wypadek Drogowy

W dniu 04.09.2016 r. o godz.12.09 OSP KSRG Moszczenica. została zadysponowana przez SK KM PSP w Piotrkowie Tryb do wypadku drogowego przy ul. Kosowskiej w Moszczenicy. Po dotarciu na miejsce zdarzenia zastaliśmy wypadek drogowy z udziałem dwóch samochodów osobowych . Działania straży polegały na udzieleniu kwalifikowanej pomocy przedmedycznej osobom poszkodowanym , zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, odcięciu zasilania,oraz uprzątnięciu miejsca zdarzenia.

Około godz. 12.09 na ul. Kosowskiej zderzyły się dwa samochody osobowe (6 osób poszkodowanych) . Jedenden z samochodów uderzył w idące chodnikiem małżeństwo z małymi dziećmi. Według wstępnych ustaleń policji, kobieta kierująca mercedesem skręcając w lewo nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu kierującemu seatem, który jechał od strony Kosowa.Siła zderzenia spowodowała przemieszczenie się pojazdów na chodnik , którym poruszała sie czterosobowa rodzina .Do szpitala trafiło małżeństwo , kierująca mercedesem natomiast kierujący seatem mężczyzna został przetransportowany śmigłowcem LPR do szpitala w Łodzi. Był nieprzytomny.Dzieci po przeprowadzeniu badania przez lekarz pozostały pod opieką dziadków.
Siły i środki biorące udział w akcji:
- JRG Piotrków Tryb GBA 2,5/16 MAN TGM 13.280 331E22
- OSP KSRG Moszczenica GBA 2,5/24 Renault Midlum 349E60
- LPR
-ZRM x 4
- Policja x2

Dołącz do nas
Google+