OSP Moszczenica
17/2016 r Pożar kotłowni w budynku mieszkalnym

17/2016 r Pożar kotłowni w budynku mieszkalnym

W środku nocy wszyscy druhowie zostali postawieni na nogi ponieważ obudziła nas syrena alarmowa.

W dniu 25.03.2016 r ok. kilka minut po północy  zostaliśmy zadysponowani do pożaru kotłowni w  miejscowośći Baby. Po dojechaniu na miejsce, przystąpiliśmy do działań, które polegały na podaniu dwóch prądów wody (w tym jednego w natarciu) i podanie wody na palące się elementy. Jednoczenie prowadzona była wentylacja pomieszczeń piwnicznych. Kolejnym krokie podczas działań, było wyniesienie tlących sie materiałów i przelanie ich wodą oraz sprawdzenie pomieszczeń przy użyciu kamery termowizyjnej . W zdarzeniu naszczeście nikt nie ucierpiał . Prawdopodobną przyczyną powstania pożaru było zwarcie instalacji elektrycznej . Po zakończeniu działań, wszystkie jednostki udały sie do swoich baz.

Sił i środki:

JRG Piotrków Tryb GBA 2,5/16 MAN TGM 13.280 331E22

OSP KSRG Moszczenica : GCBA 5/36 Scania P380 349E61


OSP Baby GBM

Dołącz do nas
Google+